kop

Bowling Competitie poule 2

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 7
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rob PeekPeek Autoservice21213144149,71188495
2.André BrugmansT.I.O.N.A.25152157143,80208481
3.Paul StromeierDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf26152133142,20164455
4.Nick PeekPeek Autoservice30152042136,13178453
5.Jos PeekPeek Autoservice32182403133,50179444
6.Sjoerd v.d. BijT.I.O.N.A.32101334133,40159456
7.John PeekPeek Autoservice33212779132,33171435
8.Ries VerburgtT.I.O.N.A.34172241131,82175492
9.Arjan KokDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf35182342130,11188456
10.Wesley de JongT.I.O.N.A.35202596129,80181435
11.Peter BreedveldVerweij Houttechniek 137212674127,33176460
12.Maarten BijlVerweij Houttechniek 239182245124,72181474
13.Mario v.d. LeeVerweij Houttechniek 139151864124,27186418
14.Patrick GerritsenDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf39182236124,22161411
15.Robert AnkerDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf3991115123,89162429
16.Simon FrasaVerweij Houttechniek 240121464122,00164422
17.Marco van IeperenVerweij Houttechniek 241121462121,83143379
18.Erwin v.d. BijT.I.O.N.A.41212556121,71169458
19.Joop ChardonVerweij Houttechniek 241151819121,27177399
20.Jan ColjeeVerweij Houttechniek 143182140118,89147387
21.Mark HoppeT.I.O.N.A.43141656118,29146390
22.Marco DiepenbroekDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf44182099116,61153388
23.Maarten VerweijVerweij Houttechniek 144151748116,53149397
24.Arie van WijkVerweij Houttechniek 144182088116,00168387
25.René van MaurikVerweij Houttechniek 24591035115,00149388
26.Melvin v.d. KleijVerweij Houttechniek 247182016112,00141387
27.Ruud BekkerPeek Autoservice49212321110,52144399
28.Ben v.d. VenDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf51181942107,89139387
29.Leo van LeeuwenVerweij Houttechniek 251212251107,19146351
30.Maikel SangersVerweij Houttechniek 153121251104,25122344
31.Diego DerksDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf57988498,22146357
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 

Niet geklasseerd (minder dan 9 games aan het einde van de competitie):

 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
René PeekPeek Autoservice176935155,83190475
Niels VerburgtT.I.O.N.A.418970121,25142387
Jos van IJkPeek Autoservice523317105,67127317
Ed de JongVerweij Houttechniek 1546614102,33179357
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0