kop

Bowling Competitie poule 1

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 4 april 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Dema Interieurbouw81983669923542
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten76182485824432
De Gootvullers85284692826264
Team 75075075075022500
Gerritse IJzerwaren81778685624594
Kingpin75478372122580
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)73181271522582
Team 75075075075022502
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Gerritse IJzerwaren2796,4%713444640,197282014
2.Singel 59 dart & bowling2485,7%712381589,577022060
3.Autoservice Jaron2278,6%711150530,956121787
4.Peek Autoservice2175,0%714087670,817862130
5.Verweij Houttechniek 22175,0%712009571,866881800
6.Verweij Houttechniek 12071,4%712755607,387252042
7.Café Victoria1979,2%612231679,507552183
8.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1967,9%712223582,057482049
9.The Kiko's1864,3%713139625,677582232
10.De Gootvullers1864,3%712419591,387181996
11.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1760,7%713300633,336861974
12.Dema Interieurbouw1657,1%712884613,527662056
13.T.I.O.N.A.1657,1%712781608,627332116
14.Kingpin1346,4%710304490,676201700
15.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1139,3%79931472,905431501

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.De Gootvullers718
2.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten677
3.Gerritse IJzerwaren658
 teamnaamhoogste serie
1.De Gootvullers1996
2.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1900
3.Gerritse IJzerwaren1865
Dames
 naamteamnaamhoogste game
1.Nancy HageGerritse IJzerwaren147
2.Jose WilbrinkDema Interieurbouw132
3.Susanne van SchajikDe Gootvullers130
Volledige lijst hoogste game dames
 naamteamnaamhoogste serie
1.Nancy HageGerritse IJzerwaren386
2.Susanne van SchajikDe Gootvullers372
3.Jose WilbrinkDema Interieurbouw358
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
 naamteamnaamhoogste game
1.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten184
2.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw176
3.Patrick den DaasGerritse IJzerwaren174
Volledige lijst hoogste game heren
 naamteamnaamhoogste serie
1Dennis VerduijnDe Gootvullers484
2Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten456
3Dean van KintsDe Gootvullers439
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Jose WilbrinkDema Interieurbouw41182190121,67156411
2.Susanne van SchajikDe Gootvullers42212537120,81159386
3.Nancy HageGerritse IJzerwaren43121425118,75147386
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Bas DerksGerritse IJzerwaren11121957163,08222539
2.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten24182613145,17176468
3.Dennis VerduijnDe Gootvullers27212968141,33197484
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0