kop

Bowling Competitie poule 2

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 9 april 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Verweij Houttechniek 171875067821460,5
Team 75075075075022503,5
Team 75075075075022500
T.I.O.N.A.80480786024714
Verweij Houttechniek 275982878823754
Team 75075075075022500
Peek Autoservice85796886326884
Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf76980678523600
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peek Autoservice2175,0%713941663,867942166
2.The Kiko's2175,0%712606600,297572110
3.Dema Interieurbouw2071,4%712665603,107041947
4.Singel 59 dart & bowling2071,4%712219581,866951969
5.De Gootvullers1967,9%712654602,576941963
6.Verweij Houttechniek 21967,9%712292585,336941918
7.T.I.O.N.A.1864,3%713510643,338292148
8.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1864,3%712751607,197222058
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1760,7%712603600,146721909
10.Gerritse IJzerwaren1553,6%712611600,527111969
11.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1346,4%710318491,335651628
12.Café Victoria1365,0%59508633,877182058
13.Verweij Houttechniek 111,541,1%712379589,487701939
14.Kingpin1139,3%711567550,816581878
15.Autoservice Jaron10,537,5%710510500,486601856

    Team gaat door naar de halve finale.

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Peek Autoservice794
2.Peek Autoservice689
3.Peek Autoservice683
 teamnaamhoogste serie
1.Peek Autoservice2166
2.T.I.O.N.A.1913
3.Verweij Houttechniek 21733
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rob PeekPeek Autoservice21213144149,71188495
2.André BrugmansT.I.O.N.A.25152157143,80208481
3.Paul StromeierDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf26152133142,20164455
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0