kop

Bowling Competitie poule 3

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 18 april 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
The Kiko's69381679223010
Autoservice Jaron76784485424654
Team 75075075075022502
Team 75075075075022502
Singel 59 dart & bowling87180278424574
Café Victoria00000
Team 75075075075022502
Team 75075075075022502
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Gerritse IJzerwaren2796,4%713444640,197282014
2.Singel 59 dart & bowling2485,7%712381589,577022060
3.Autoservice Jaron2278,6%711150530,956121787
4.Peek Autoservice2175,0%714087670,817862130
5.Verweij Houttechniek 22175,0%712009571,866881800
6.Verweij Houttechniek 12071,4%712755607,387252042
7.Café Victoria1979,2%612231679,507552183
8.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1967,9%712223582,057482049
9.The Kiko's1864,3%713139625,677582232
10.De Gootvullers1864,3%712419591,387181996
11.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1760,7%713300633,336861974
12.Dema Interieurbouw1657,1%712884613,527662056
13.T.I.O.N.A.1657,1%712781608,627332116
14.Kingpin1346,4%710304490,676201700
15.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1139,3%79931472,905431501

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Singel 59 dart & bowling649
2.Singel 59 dart & bowling580
3.The Kiko's569
 teamnaamhoogste serie
1.Singel 59 dart & bowling1791
2.Autoservice Jaron1595
3.The Kiko's1560
Dames
 naamteamnaamhoogste game
1.Romy WijnenAutoservice Jaron78
2.Romy WijnenAutoservice Jaron53
3.Romy WijnenAutoservice Jaron50
Volledige lijst hoogste game dames
 naamteamnaamhoogste serie
1.Romy WijnenAutoservice Jaron181
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
 naamteamnaamhoogste game
1.Jeremy SchoutenSingel 59 dart & bowling185
2.Ferrie de JongSingel 59 dart & bowling164
3.Jan WijnenAutoservice Jaron163
Volledige lijst hoogste game heren
 naamteamnaamhoogste serie
1Ferrie de JongSingel 59 dart & bowling437
2Jan WijnenAutoservice Jaron433
Jeremy SchoutenSingel 59 dart & bowling433
3Hans ArensThe Kiko's418
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Stefan MiltenburgCafé Victoria17152337155,80188545
2.Chris DaalhuizenCafé Victoria22182677148,72197506
3.Hans ArensThe Kiko's22213110148,10203472
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0