kop

Bowling Competitie poule 3

Ronde 4

Bijgewerkt t/m: 30 januari 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022500
The Kiko's81689393526444
Café Victoria83084486725414
Team 75075075075022500
Team 75075075075022502
Singel 59 dart & bowling72173881322722
Team 75075075075022503,5
Autoservice Jaron73375072622090,5
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.De Gootvullers1487,5%47317609,756941963
2.Peek Autoservice1275,0%47840653,337291993
3.Verweij Houttechniek 21275,0%47145595,426941918
4.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1168,8%47250604,177211905
5.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1168,8%47220601,676501847
6.The Kiko's1168,8%47089590,757572110
7.Singel 59 dart & bowling1168,8%47061588,426951969
8.Café Victoria956,3%47608634,007182058
9.Dema Interieurbouw956,3%47095591,256301809
10.Gerritse IJzerwaren850,0%47009584,086851857
11.T.I.O.N.A.866,7%35710634,448292148
12.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)743,8%45957496,425651628
13.Kingpin637,5%46611550,926501878
14.Verweij Houttechniek 1541,7%35461606,787701933
15.Autoservice Jaron3,521,9%45944495,336601821

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.The Kiko's757
2.The Kiko's715
3.Café Victoria674
 teamnaamhoogste serie
1.The Kiko's2110
2.Café Victoria1962
3.Singel 59 dart & bowling1417
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Michelle FeijtAutoservice Jaron534412103,00143344
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hans ArensThe Kiko's2291337148,56176490
2.Martin v.d. PanneSingel 59 dart & bowling2491308145,33201515
3.Martin van EijkThe Kiko's2591290143,33165455
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0