kop

Bowling Competitie poule 3

Ronde 6

Bijgewerkt t/m: 20 maart 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling74882376623373
Team 75075075075022501
The Kiko's77170875422332
Team 75075075075022502
Café Victoria00000
Team 75075075075022500
Autoservice Jaron84985383825404
Team 75075075075022500

    Team moet nog een wedstrijd inhalen.

Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1875,0%611036613,117222058
2.De Gootvullers1875,0%611018612,116941963
3.Dema Interieurbouw1770,8%610971609,507041947
4.The Kiko's1770,8%610748597,117572110
5.Singel 59 dart & bowling1770,8%610406578,116951969
6.Peek Autoservice1680,0%59819654,607291993
7.Gerritse IJzerwaren1562,5%610884604,677111969
8.Verweij Houttechniek 21575,0%58915594,336941918
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1354,2%610694594,116511847
10.Café Victoria1365,0%59508633,877182058
11.Autoservice Jaron10,543,8%69242513,446601856
12.T.I.O.N.A.1050,0%59478631,878292148
13.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1041,7%68839491,065651628
14.Kingpin937,5%610053558,506581878
15.Verweij Houttechniek 1840,0%58882592,137701933

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste serie
1.Autoservice Jaron1856
2.Singel 59 dart & bowling1782
3.The Kiko's1732
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Michelle FeijtAutoservice Jaron534412103,00143344

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hans ArensThe Kiko's20152265151,00207502
2.Martin v.d. PanneSingel 59 dart & bowling21152248149,87201515
3.Chris DaalhuizenCafé Victoria25152146143,07184489
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0