kop

Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 3
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten203454151,33166454
2.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten226893148,83169480
3.Bas DerksGerritse IJzerwaren233440146,67189440
4.Kees SpierenburgHoveniersbedrijf Aad van Zanten303413137,67146413
5.Dennis VerduijnDe Gootvullers3191215135,00179451
6.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw3491187131,89166446
7.Cees VerweijKingpin353392130,67142392
8.Rogier StamDe Gootvullers3691153128,11163445
9.Bert MesGerritse IJzerwaren376761126,83161382
10.René TreurKingpin3791137126,33183443
11.Patrick den DaasGerritse IJzerwaren386753125,50138377
12.Dean van KintsDe Gootvullers3991117124,11150417
13.Fred 't HartHoveniersbedrijf Aad van Zanten4091102122,44166411
14.Alco GoudriaanGerritse IJzerwaren426716119,33140373
15.John OskamKingpin4391070118,89156444
16.Bert SchumacherHoveniersbedrijf Aad van Zanten4491061117,89145404
17.Bert WagensveldGerritse IJzerwaren4491055117,22138381
18.Wim WilbrinkDema Interieurbouw4591042115,78159378
19.Patrick GerritsenDema Interieurbouw453345115,00144345
20.Ton den DaasGerritse IJzerwaren466687114,50143348
21.Joel v.d. MeulenDema Interieurbouw4891007111,89152361
22.Martijn VerweijDema Interieurbouw506652108,67117329
23.Chris ScherpenzeelKingpin519957106,33120327
24.Aad van ZantenHoveniersbedrijf Aad van Zanten519954106,00129351
Sjaak JanssenDema Interieurbouw513318106,00118318
25.Aldo OxenerHoveniersbedrijf Aad van Zanten68649682,67110256
Rens BaarsKingpin68649682,6799260
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0