kop

Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 7
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers22213113148,24197508
2.Bas DerksGerritse IJzerwaren2391321146,78198480
3.Patrick den DaasGerritse IJzerwaren28182519139,94182474
4.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten29182501138,94169480
5.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten31121631135,92175454
6.Kees SpierenburgHoveniersbedrijf Aad van Zanten32121596133,00147413
7.René TreurKingpin35212746130,76183443
8.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw37212686127,90166446
9.Rogier StamDe Gootvullers38212644125,90163445
10.Martijn VerweijDema Interieurbouw38182258125,44173427
11.Bert MesGerritse IJzerwaren40151834122,27161389
12.Cees VerweijKingpin42151795119,67145399
13.Dean van KintsDe Gootvullers42212499119,00162417
14.Bert WagensveldGerritse IJzerwaren43182140118,89142381
15.Alco GoudriaanGerritse IJzerwaren43151771118,07155383
16.Wim WilbrinkDema Interieurbouw44212462117,24169401
17.Joel v.d. MeulenDema Interieurbouw44212443116,33165432
18.Bert SchumacherHoveniersbedrijf Aad van Zanten46212404114,48145404
19.Ton den DaasGerritse IJzerwaren46121373114,42145366
20.John OskamKingpin49212329110,90156444
21.Aad van ZantenHoveniersbedrijf Aad van Zanten49212323110,62147377
22.Fred 't HartHoveniersbedrijf Aad van Zanten49151652110,13166411
23.Chris ScherpenzeelKingpin54181853102,94132328
24.Rens BaarsKingpin6312107189,25134318
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 

Niet geklasseerd (minder dan 9 games aan het einde van de competitie):

 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
Patrick GerritsenDema Interieurbouw453345115,00144345
Sjaak JanssenDema Interieurbouw513318106,00118318
Rick SlotboomGerritse IJzerwaren566600100,00125322
Aldo OxenerHoveniersbedrijf Aad van Zanten68649682,67110256
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0