kop

Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 5
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers23152190146,00197508
2.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten28121682140,17169480
Bas DerksGerritse IJzerwaren286841140,17189440
3.Patrick den DaasGerritse IJzerwaren28121680140,00182474
4.Kees SpierenburgHoveniersbedrijf Aad van Zanten306825137,50146413
5.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten3291206134,00166454
6.René TreurKingpin35151955130,33183443
7.Rogier StamDe Gootvullers35151935129,00163445
8.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw36151932128,80166446
9.Bert MesGerritse IJzerwaren3791150127,78161389
10.Cees VerweijKingpin4091100122,22142392
11.Alco GoudriaanGerritse IJzerwaren41121459121,58155383
12.Martijn VerweijDema Interieurbouw41121452121,00167408
13.Dean van KintsDe Gootvullers42151798119,87150417
14.Wim WilbrinkDema Interieurbouw42151786119,07169401
15.Bert WagensveldGerritse IJzerwaren43121422118,50138381
16.Bert SchumacherHoveniersbedrijf Aad van Zanten44151757117,13145404
17.Joel v.d. MeulenDema Interieurbouw45151737115,80152394
18.Patrick GerritsenDema Interieurbouw453345115,00144345
19.John OskamKingpin46151723114,87156444
20.Ton den DaasGerritse IJzerwaren46121373114,42145366
21.Fred 't HartHoveniersbedrijf Aad van Zanten46121359113,25166411
22.Sjaak JanssenDema Interieurbouw513318106,00118318
23.Aad van ZantenHoveniersbedrijf Aad van Zanten52151583105,53134351
24.Chris ScherpenzeelKingpin55151525101,67125327
25.Rens BaarsKingpin67975383,67105260
26.Aldo OxenerHoveniersbedrijf Aad van Zanten68649682,67110256
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0