Bowling Competitie poule 1

Bijgewerkt t/m: 28 september 2022
ronde 1
Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
De Bruijn Adviesgroep75570980822723
Team 75075075075022501
Dema Interieurbouw75173978722771
De Gootvullers75683477223623
Kingpin77380668922681
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)78479274823243
Team 75075075075022502
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten73970786223082
Teamranglijst
teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Verweij Houttechniek 24100,0%11747582,336161747
2.Isero375,0%11814604,676531814
3.The Kiko's375,0%11695565,006001695
4.Peek Autoservice375,0%11671557,005811671
5.De Gootvullers375,0%11567522,335691567
6.De Bruijn Adviesgroep375,0%11450483,335341450
7.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)375,0%11436478,674961436
8.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten250,0%11648549,336421648
9.Singel 59 dart & bowling125,0%11662554,005871662
10.Kingpin125,0%11539513,005631539
11.Dema Interieurbouw125,0%11443481,005091443
12.Verweij Houttechniek 100,0%11416472,004911416

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Susanne van SchajikDe Gootvullers323403134,33 136403
2.Donna SluijsM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)373382127,33 167382
3.Sandra BekkerM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)553303101,00 126303
Heren
naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten213447149,00 160447
2.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw303413137,67 152413
3.Pascal SchweglerDe Gootvullers303410136,67 155410
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0