Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 5
Heren
naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers27121698141,50164468
2.Patrick den DaasIsero29121666138,83 165438
3.Dennis van HunenIsero296832138,67 171455
4.Ronald de BondtDe Bruijn Adviesgroep29152076138,40 174468
5.Pascal SchweglerDe Gootvullers323401133,67154401
6.Cees VerweijKingpin323399133,00159399
7.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten33151990132,67 192434
8.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw3491187131,89149415
9.Martijn VerweijDema Interieurbouw3591165129,44173418
10.Bert WagensveldIsero37151913127,53 142402
11.Marco SpijkerDe Bruijn Adviesgroep37121527127,25 162445
12.Joel v.d. MeulenDema Interieurbouw3991124124,89187438
13.Kees SpierenburgHoveniersbedrijf Aad van Zanten39151873124,87 150423
14.Wim WilbrinkDema Interieurbouw4091100122,22161441
15.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten42151806120,40 146388
16.Evert-Jan den BoonDe Bruijn Adviesgroep423357119,00130357
17.René TreurKingpin43121426118,83178420
18.Fred 't HartHoveniersbedrijf Aad van Zanten43151781118,73 151387
19.Dean van KintsDe Gootvullers443353117,67147353
20.Ton den DaasIsero45121384115,33146387
21.Jitze VoordouwDe Gootvullers466686114,33126345
22.Niels VerwoerdKingpin47121347112,25161396
23.Alco GoudriaanIsero499997110,78 152343
24.Aad van ZantenHoveniersbedrijf Aad van Zanten49121312109,33136375
25.Chris ScherpenzeelKingpin49121310109,17143362
26.Jan van VulpenIsero52121265105,42 152345
27.Alfons van DamKingpin53121258104,83129331
28.Stephan SiebelinkDe Bruijn Adviesgroep533312104,00116312
29.Bert MesIsero546614102,33116323
30.Luke WennekersDe Gootvullers566605100,83126305
31.Glenn VerduijnDe Gootvullers5812117297,67115332
32.Arjan RaaphorstKingpin731290875,6791243
33.Bert SchumacherHoveniersbedrijf Aad van Zanten74322474,6787224
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.1