Persoonlijke ranglijst ronde 6
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers22152229148,60182464
2.Patrick den DaasIsero IJzerwarengroep22121780148,33172462
3.Kees SpierenburgHoveniersbedrijf Aad van Zanten30182453136,28174431
4.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten33182384132,44181434
5.Pascal SchweglerDe Gootvullers333397132,33153397
6.Rogier StamDe Gootvullers343395131,67148395
7.Dean van KintsDe Gootvullers34151973131,53159429
8.Martijn VerweijDema Interieurbouw35182353130,72174473
9.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten35151958130,53161442
10.Ronald de BondtDe Bruijn Adviesgroep35151942129,47172454
11.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw36182314128,56175432
12.Ton den DaasIsero IJzerwarengroep3791138126,44164420
13.René TreurKingpin38182255125,28178434
14.Bert WagensveldIsero IJzerwarengroep3991117124,11150402
15.Wim WilbrinkDema Interieurbouw41182184121,33176431
16.Bert MesIsero IJzerwarengroep42121447120,58151379
17.Cees VerweijKingpin456692115,33141361
18.Bert SchumacherHoveniersbedrijf Aad van Zanten46151724114,93143366
19.Rick SlotboomIsero IJzerwarengroep48151675111,67168393
20.Aad van ZantenHoveniersbedrijf Aad van Zanten48182009111,61151367
21.Glenn VerduijnDe Gootvullers499989109,89161383
22.Alco GoudriaanIsero IJzerwarengroep509976108,44124335
23.Joel v.d. MeulenDema Interieurbouw51181929107,17137354
24.John OskamKingpin51181919106,61165376
25.Chris ScherpenzeelKingpin55181830101,67163397
26.Rens BaarsKingpin6018168493,56130302
27.Fred 't HartHoveniersbedrijf Aad van Zanten62327491,33111274
28.Fred van CraaikampIsero IJzerwarengroep6412106788,92113287
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

 
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0