kop

Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 6
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers23182655147,50197508
2.Bas DerksGerritse IJzerwaren2391321146,78198480
3.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten29152078138,53169480
Patrick den DaasGerritse IJzerwaren29152078138,53182474
4.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten3291206134,00166454
5.Kees SpierenburgHoveniersbedrijf Aad van Zanten3391192132,44146413
6.René TreurKingpin34182372131,78183443
7.Rogier StamDe Gootvullers36182320128,89163445
8.Peter v.d. MaatDema Interieurbouw36182309128,28166446
9.Martijn VerweijDema Interieurbouw38151879125,27173427
10.Bert MesGerritse IJzerwaren38121502125,17161389
11.Cees VerweijKingpin39121499124,92145399
12.Alco GoudriaanGerritse IJzerwaren41121459121,58155383
13.Dean van KintsDe Gootvullers42182170120,56162417
14.Joel v.d. MeulenDema Interieurbouw42182169120,50165432
15.Bert WagensveldGerritse IJzerwaren43151776118,40142381
16.Bert SchumacherHoveniersbedrijf Aad van Zanten44182110117,22145404
17.Wim WilbrinkDema Interieurbouw44182102116,78169401
18.Patrick GerritsenDema Interieurbouw453345115,00144345
19.Ton den DaasGerritse IJzerwaren46121373114,42145366
20.John OskamKingpin46182052114,00156444
21.Fred 't HartHoveniersbedrijf Aad van Zanten49151652110,13166411
22.Aad van ZantenHoveniersbedrijf Aad van Zanten50181960108,89143377
23.Rick SlotboomGerritse IJzerwaren513322107,33125322
24.Sjaak JanssenDema Interieurbouw513318106,00118318
25.Chris ScherpenzeelKingpin55151525101,67125327
26.Rens BaarsKingpin6312107189,25134318
27.Aldo OxenerHoveniersbedrijf Aad van Zanten68649682,67110256
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0