Bowling Competitie finale 2021/2022

Finale
(scratch + handicap)
teamnaamhalve finalegame 1game 2game 3totaal
1.De Gootvullers2500860864910 5134
2.The Kiko's2372910786839 4907
3.Verweij Houttechniek 22440788720725 4673
4.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)2382785721753 4641
Halve finale
(scratch + handicap)
teamnaamgame 1game 2game 3totaal
1.De Gootvullers8738587692500
2.Verweij Houttechniek 28178277962440
3.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)7957618262382
4.The Kiko's7917917902372
5.De Bruijn Adviesgroep8007867832369
6.Peek Autoservice7788157702363
7.Dema Interieurbouw7587077392204

    Team gaat door naar de finale op woensdagavond 1 juni om 19:30 uur.

Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0