Bowling Competitie finale 2025/2026

Finale
(scratch + handicap)
teamnaamhalve finalegame 1game 2totaal
1.De Buurmannetjes26618408494350
2.Dema Interieurbouw25457718274143
3.De Bruijn Adviesgroep25098757364120
4.The Kiko's25187717504039
Halve finale
(scratch + handicap)
teamnaamgame 1game 2game 3totaal
1.De Buurmannetjes8729198702661
2.Dema Interieurbouw7898988582545
3.The Kiko's7518349332518
4.De Bruijn Adviesgroep7468509132509
5.Kingpin8308418202491
6.Dumaco Montfoort7768188302424
7.De Gootvullers8357627992396
8.Peek7397178402296
9.Verweij Houttechniek 27577407782275
10.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)6858657052255
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.1