kop

Bowling Competitie poule 2

Ronde 6

Bijgewerkt t/m: 12 maart 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022501
Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf78172178422863
Peek Autoservice00000
Verweij Houttechniek 100000
Team 75075075075022502
Team 75075075075022502
T.I.O.N.A.00000
Verweij Houttechniek 200000

    Team moet nog een wedstrijd inhalen.

Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1875,0%611036613,117222058
2.De Gootvullers1875,0%611018612,116941963
3.Dema Interieurbouw1770,8%610971609,507041947
4.The Kiko's1770,8%610748597,117572110
5.Singel 59 dart & bowling1770,8%610406578,116951969
6.Peek Autoservice1680,0%59819654,607291993
7.Gerritse IJzerwaren1562,5%610884604,677111969
8.Verweij Houttechniek 21575,0%58915594,336941918
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1354,2%610694594,116511847
10.Café Victoria1365,0%59508633,877182058
11.Autoservice Jaron10,543,8%69242513,446601856
12.T.I.O.N.A.1050,0%59478631,878292148
13.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1041,7%68839491,065651628
14.Kingpin937,5%610053558,506581878
15.Verweij Houttechniek 1840,0%58882592,137701933

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste serie
1.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1728
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.René PeekPeek Autoservice176935155,83190475
2.Rob PeekPeek Autoservice22152233148,87186495
3.André BrugmansT.I.O.N.A.24121750145,83208481
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0