Bowling Competitie poule 2

Ronde 6

Bijgewerkt t/m: 10 maart 2020

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Peek Autoservice83981383724890
The Kiko's00000
Autoservice Jaron00000
Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf88586286226090
T.I.O.N.A.00000
Verweij Houttechniek 277977578423380
Singel 59 dart & bowling00000
Verweij Houttechniek 192086172825090
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peek Autoservice1979,2%611927662,617402076
2.Isero IJzerwarengroep1666,7%610249569,397121998
3.De Gootvullers1680,0%59034602,277372045
4.Dema Interieurbouw1354,2%611047613,727021994
5.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1354,2%610802600,116891876
6.Kingpin1354,2%69438524,336041692
7.T.I.O.N.A.1260,0%58875591,677152009
8.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1145,8%68874493,006201576
9.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1041,7%610986610,338042036
10.The Kiko's945,0%58608573,876601903
11.Verweij Houttechniek 2729,2%610518584,336561856
12.Verweij Houttechniek 1729,2%610026557,006741771
13.De Bruijn Adviesgroep729,2%69073504,066331711
14.Singel 59 dart & bowling630,0%58648576,536511906
15.Autoservice Jaron637,5%45781481,755911549

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Michelle FeijtAutoservice Jaron533309103,00117309
2.Priscilla van KootenVerweij Houttechniek 268324782,3394247
3.Melissa WijnenAutoservice Jaron77320969,6775209

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rob PeekPeek Autoservice21182704150,22194529
2.Hans ArensThe Kiko's22121785148,75190518
3.Paul StromeierDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf2591291143,44184460
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0