Bowling Competitie poule 2

Ronde 1

Bijgewerkt t/m: 29 september 2020

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Verweij Houttechniek 163263465319194
Team 60060060060018000
Verweij Houttechniek 269063368120044
Autoservice Jaron56261760617850
Team 60060060060018000
Peek Autoservice61272469020264
Team 60060060060018000
The Kiko's63170265219854
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Kiko's4100,0%11604534,675751604
2.Peek Autoservice4100,0%11534511,335601534
3.Dema Interieurbouw4100,0%11457485,675051457
4.Verweij Houttechniek 24100,0%11438479,335001438
5.Verweij Houttechniek 14100,0%11323441,004491323
6.Kingpin4100,0%11226408,674461226
7.De Gootvullers375,0%11578526,005481578
8.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)375,0%11149383,004301149
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten125,0%11388462,674671388
10.De Bruijn Adviesgroep125,0%11290430,004631290
11.Autoservice Jaron00,0%1948316,00324948

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.The Kiko's575
2.Peek Autoservice560
3.Peek Autoservice526
 teamnaamhoogste serie
1.The Kiko's1604
2.Peek Autoservice1534
3.Verweij Houttechniek 21438
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Priscilla van KootenVerweij Houttechniek 170324180,3389241
2.Romy WijnenAutoservice Jaron76321371,0094213
3.Tessa WijnenAutoservice Jaron7816868,006868
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Nick PeekPeek Autoservice93503167,67196503
2.Martin van EijkThe Kiko's163470156,67186470
3.Hans ArensThe Kiko's233441147,00155441
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0