Bowling Competitie poule 2

Ronde 5

Bijgewerkt t/m: 19 februari 2020

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
The Kiko's84982480924823
Singel 59 dart & bowling76582182224081
Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf75072875322310
T.I.O.N.A.80282481724434
Verweij Houttechniek 200000
Autoservice Jaron00000
Verweij Houttechniek 182871479823400
Peek Autoservice83582985325174

    Team moet nog een wedstrijd inhalen.

Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peek Autoservice1995,0%59933662,207402076
2.Isero IJzerwarengroep1365,0%58294552,937121998
3.Dema Interieurbouw1260,0%59247616,477021994
4.T.I.O.N.A.1260,0%58875591,677152009
5.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1155,0%57541502,736201576
6.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1050,0%58950596,678041993
7.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1050,0%58938595,876821876
8.Kingpin1050,0%57746516,406041687
9.The Kiko's945,0%58608573,876601903
10.Verweij Houttechniek 1735,0%58255550,336111750
11.Verweij Houttechniek 2743,8%47169597,426561856
12.Singel 59 dart & bowling630,0%58648576,536511906
13.De Bruijn Adviesgroep630,0%57564504,276331711
14.Autoservice Jaron637,5%45781481,755911549
15.De Gootvullers375,0%11562520,675451562

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Peek Autoservice686
2.Peek Autoservice668
3.Peek Autoservice662
 teamnaamhoogste serie
1.Peek Autoservice2016
2.T.I.O.N.A.1843
3.Singel 59 dart & bowling1784
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Michelle FeijtAutoservice Jaron533309103,00117309
2.Melissa WijnenAutoservice Jaron77320969,6775209
3.Dominique v.d. TempelAutoservice Jaron80319765,6777197
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hans ArensThe Kiko's22121785148,75190518
2.Rob PeekPeek Autoservice23152207147,13194529
3.Paul StromeierDerks-Diepenbroek Installatiebedrijf2591291143,44184460
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0