kop

Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 7
Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Susanne van SchajikDe Gootvullers38182251125,06153437
2.Jose WilbrinkDema Interieurbouw42182153119,61159395
3.Connie PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)44182098116,56157387
4.Ellen VeenstraM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)54151541102,73138353
5.Jeanette PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)549923102,56128351
6.Jannie RietveldM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)5615148999,27138328
7.Sandra BekkerM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)5715147598,33131376
8.Bernice StamDe Gootvullers5813127297,85138371
9.Anke SchilderinkKingpin5815144096,00129324
10.Roos van MastwijkKingpin62982191,22110300
11.Carla van KampenM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)6518155586,39115307
12.Colinda BlomM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)6815123782,47108271
13.Edith BruntDe Gootvullers701187579,55106293
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 

Niet geklasseerd (minder dan 9 games aan het einde van de competitie):

 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
Nancy HageGerritse IJzerwaren366769128,17171428
Henny SpierenburgGerritse IJzerwaren60328494,67100284
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0