Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 1
Dames
naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hiske HuismanDe Bruijn Adviesgroep443350116,67127350
2.Susanne van SchajikDe Gootvullers463340113,33134340
3.Marion v.d. BergDe Bruijn Adviesgroep473337112,33129337
4.Jill VerduijnDe Gootvullers59328795,67111287
5.Adri BonewaldHoveniersbedrijf Aad van Zanten60328394,33113283
6.Marja MuijtDe Bruijn Adviesgroep62327290,6798272
7.Kimberley WittenbergThe Pinschers63326889,3398268
8.Els WennekersDe Gootvullers64326688,6797266
9.Charice VerduijnThe Pinschers67325183,67104251
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.1