Persoonlijke ranglijst ronde 6
Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hiske HuismanDe Bruijn Adviesgroep33151988132,53167448
2.Susanne van SchajikDe Gootvullers35151963130,87160447
3.Jose WilbrinkDema Interieurbouw38182267125,94160437
4.Nancy HageIsero IJzerwarengroep4491049116,56156396
5.Connie PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)46182037113,17156414
6.Donna SluijsM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)513323107,67120323
7.Sandra BekkerM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)53151545103,00131339
8.Jannie RietveldM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)549923102,56120340
9.Anke SchilderinkKingpin55121218101,50136323
10.Ellen VeenstraM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)56151501100,07148346
11.Anja den BoerDe Bruijn Adviesgroep58329297,33106292
12.Marja MuijtDe Bruijn Adviesgroep5818174997,17139326
13.Bernice StamDe Gootvullers60656293,67102294
14.Marion v.d. BergDe Bruijn Adviesgroep6012111893,17117302
15.Roos van MastwijkKingpin61655692,67131289
16.Jill VerduijnDe Gootvullers65652687,67129309
17.Carla van KampenM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)6515131387,53128312
18.Astrid v.d. WindDe Bruijn Adviesgroep6712101584,58104270
19.Kitty GroenendijkDe Bruijn Adviesgroep68974282,44106261
20.Colinda BlomM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)6815123282,13115295
21.Helma v.d. HeijdenDe Bruijn Adviesgroep73322775,6785227
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie

    Te weinig gespeelde games aan het einde van de competitie.

 
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0