kop

Bowling Competitie poule 1

Terug naar scorelijst Bowling Competitie
Persoonlijke ranglijst ronde 6
Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Nancy HageGerritse IJzerwaren366769128,17171428
2.Susanne van SchajikDe Gootvullers38151883125,53153437
3.Jose WilbrinkDema Interieurbouw39151849123,27159395
4.Connie PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)44151768117,87157387
5.Ellen VeenstraM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)55121223101,92131353
6.Bernice StamDe Gootvullers55121219101,58138371
7.Anke SchilderinkKingpin56121201100,08129324
8.Jannie RietveldM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)5615148999,27138328
9.Sandra BekkerM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)5715147598,33131376
10.Jeanette PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)59657295,33109310
11.Henny SpierenburgGerritse IJzerwaren60328494,67100284
12.Roos van MastwijkKingpin62982191,22110300
13.Carla van KampenM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)6315134589,67115307
14.Edith BruntDe Gootvullers66977185,67106293
15.Colinda BlomM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)701296780,58108271
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
 
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0