kop

Bowling Competitie poule 1

Ronde 6

Bijgewerkt t/m: 6 maart 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022501
Gerritse IJzerwaren73283789824673
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten79175184423860
Dema Interieurbouw82588085725624
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)74476376922763
Team 75075075075022501
Kingpin90480281925253
De Gootvullers83078585924741
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1875,0%611036613,117222058
2.De Gootvullers1875,0%611018612,116941963
3.Dema Interieurbouw1770,8%610971609,507041947
4.The Kiko's1770,8%610748597,117572110
5.Singel 59 dart & bowling1770,8%610406578,116951969
6.Peek Autoservice1680,0%59819654,607291993
7.Gerritse IJzerwaren1562,5%610884604,677111969
8.Verweij Houttechniek 21575,0%58915594,336941918
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1354,2%610694594,116511847
10.Café Victoria1365,0%59508633,877182058
11.Autoservice Jaron10,543,8%69242513,446601856
12.T.I.O.N.A.1050,0%59478631,878292148
13.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1041,7%68839491,065651628
14.Kingpin937,5%610053558,506581878
15.Verweij Houttechniek 1840,0%58882592,137701933

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Gerritse IJzerwaren711
2.Dema Interieurbouw675
3.De Gootvullers667
 teamnaamhoogste serie
1.Dema Interieurbouw1947
2.Gerritse IJzerwaren1906
3.De Gootvullers1898
Dames
Volledige lijst hoogste game dames
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Nancy HageGerritse IJzerwaren366769128,17171428
2.Susanne van SchajikDe Gootvullers38151883125,53153437
3.Jose WilbrinkDema Interieurbouw39151849123,27159395
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers23182655147,50197508
2.Bas DerksGerritse IJzerwaren2391321146,78198480
3.John JansenHoveniersbedrijf Aad van Zanten29152078138,53169480
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0